Weby, eshopy a systémy

WordPress umožňuje vytvoření našlapaného webu s nepřeberným množstvím funkcí, jejichž naprogramovaní na zakázku by trvalo spousty času a stálo mnoho peněz.

Vymazlený web získáte bez astronomických nákladů na grafika. Pokud mu budete chtít obléknout nový kabát, bude stačit pár kliknutí myší a zázrak bude na světě – není nutné programovat nový web. WordPress je navíc optimalizovaný pro mobilní a tablety zařízení.
WordPress je navíc optimalizovaný pro všechna zařízení – mobily, tablety, netbooky, notebooky atd.

V budoucnu můžete Váš web kdykoli obohatit o integrovaný blog a přidání e-shopu také není žádná věda. Propojení se sociálními médii je snadné a nástroje pro sdílení obsahu přijdou vždycky vhod.

V případě potřeby si můžete sami provést jednoduché úpravy webu pomocí intuitivního vizuálního editoru, který umožňuje snadnou správu multimediálního obsahu a sdílení obrázkových galerií, videí i dokumentů.

Blogy

Výběr šablony je věda, protože jako začátečník nevíte, co budete vlastně potřebovat, na jaké funkce se zaměřit a nedokážete objektivně posoudit, jestli cena šablony odpovídá kvalitě provedení a integrovaným funkcím. Některé funkce jsou přímo závislé na konkrétním typu šablony a později je nelze měnit ani přidat. Během instalace samotné šablony a importování demo obsahu můžete narazit na řadu problémů a omezení od poskytovatele hostingu. Nastavení samotného blogu může být frustrující, protože se liší výrobce od výrobce a každá šablona nabízí nepřeberné množství možností nastavení, které mohou být ze začátku matoucí … proto je lepší svěřit instalaci do rukou odborníka a ušetřit čas i nervy.

Eshopy

Výběr vhodné šablony pro eshop je vhodné svěřit do rukou odborníka, který má bohaté zkušenosti s marketingem a dokáže posoudit kvalitu grafického zpracování šablony a její uživatelskou přívětivost. Hlavním úkolem eshopu je prodávat, proto musí být už při výběru šablony kladen vysoký důraz na optimalizaci pro konverze. Nastavení eshopu je pro začátečníky poměrně komplikovaný proces, abyste se vyhnuli možným chybám v nastevení eshopu a nákupního procesu, které Vás mohou připravit o peníze, je lepší vše svěřit do rukou zkušeného odborníka.

Webové stránky

Vytvoření firemních či osobních stránek ve WordPressu je i se zakoupenou šablonou náročný a zdlouhavý proces, protože je vždy nutné stránky přizpůsobit Vašim potřebám. Práce s vizuálními editory může být pro začátečníka frustrující, protože nabízí nepřeberné množství možností, funkcí a předvoleb, kterým nerozumí. K úpravě některých šablon je dokonce potřeba ovládat alespoň základy HTML & CSS. Vzhledem k chybějícím zkušenostem s tvorbou webových stránek, neznalostí UX a online marketingu může být výsledná podoba webových stránek neprofesionální,nevhodná a pro návštěvníky stránky dokonce matoucí. Takové stránky poté neplní cíle, přichází frustrace a navíc budete přicházet o peníze. Ušetřete čas a zklamání a nechte si vyrobit profesionální stránky na míru přizpůsobené pro plnění cílů.

Systémové stránky

Seznamky, školní weby, databáze, atd…. To vše lze na WordPress systému vytvořit. Více to rozepíšeme příště.

O tyto WordPress stránky se stará WPress.tech